Turnaj Stiga Trophy 2019

1.septembra sa konal v rakúskom Grazi turnaj Stiga Trophy 2019. Tento výborne zorganizovaný turnaj sa odohral v úplne novučičkej Raiffeisen hale. Mal rôzne kategórie, každý hráč mohol štartovať v dvoch, plus štvorhra, čiže každý si prišiel na svoje a mohol si perfektne zahrať. MSK Malacky reprezentovali Oliver Sloboda a Pavlína Rajtoková.

Medzi U13 Oliver odohral pre jeho rast 6 výborných zápasov, dva dokázal vyhrať. Medzi staršími, skúsenejšími v kategórii U15 dokázal tento napredujúci prípravkár, ktorý hraje len trištvrte roka krásne držať krok, síce nevyhral ani jeden z 5 zápasov, ale patrí mu veľká pochvala. Štvorhru v silnej konkurencii aj medzi dospelými prehrali hneď v prvom kole K.O systému so spoluhráčkou z Grazu.

Pavlína nastúpila na prvý turnaj v sezóne a to v kategórii Unterliga – prevažne mužská súťaž a v kategórii Open Damen. Obe tieto kategórie sa jej podarilo vyhrať. Spolu odohrala až 14 zápasov, keď prehrala len jeden, v skupine Unterligy. Srdečne gratulujeme!