,,Posedenie pri jedličke“

Dňa 7.12.2019 klub MSK Malacky zorganizoval pre všetkých členov, deti a rodičov, sponzorov klubu, neregistrovaných hráčov ,,Posedenie pri jedličke.´´

Toto už predvianočné stretnutie sa v sobotu popoludní nieslo v znamení príjemnej atmosféry a dobrej pohody. Slávnostný turnaj vo štvorhrách bol vylosovaný našimi najmenšími, ktorí si k sebe dolosovali dospelého. V rukách to mali teda naozaj len oni, s kým si zahrajú. Vznikli nám tak veľmi zaujímavé dvojice napr. Paulínka Godányová – Branislav Kalužný, Ivana Čermáková – Boris Guman, Oliver Sloboda – Erik Illáš, Maťko Teker – Milan Čermák, Sebastián Guman – Samuel Kalužný, Ela Jančiová – Vladimír Jančí a ďalšie iné…

Vidieť potom detskú rozjasnenú tvár, bolo to najkrajšie čo nám táto akcia mohla dať. Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným.