O pohár starostu obce Moravský Svätý Ján 2019

29.12.2019 sa konal v poradí 13.ročník O pohár starostu obce Moravský Svätý Ján. Na tomto každoročne výborne zorganizovanom turnaji sa zúčastnilo niekoľko neregistrovaných ale aj registrovaných hráčov klubu MSK Malacky. Medzi neregistrovanými v kategórii do 50rokov sa zúčastnil Peter Cvečka, ktorému tesne ušlo semifinále a obsadil 5-8.miesto, ďalej Patrik Stúpala s Mikulášom Slobodom, obom sa nepodarilo postúpiť zo skupiny.

V kategórii nad 50rokov medzi neregistrovanými to tentokrát cinklo až dvakrát a to Marián Klíma, obsadil krásne 3.miesto a Marián Valent v tejto kategórii nenašiel premožiteľa a zaslúžene si domov priviezol zlato. Gratulujeme! Skupinovou fázou neprešli Peter Benca a Ján Šrámek.

Medzi registrovanými hráčmi hrajúci 5-9.ligu nás reprezentovali Radoslav Raffaseder, ktorý ako jediný postúpil medzi 32najlepších, ďalej Martin Beseda a Peter Cvečka, ktorým sa bohužiaľ nepodarilo prejsť náročnou skupinovou fázou.

nor

V kategórii medzi registrovanými hráčmi hrajúci 2-4.ligu čakala neľahká úloha pre Ivana Josimoviča, ktorý sem prišiel obhájiť svoj minuloročný titul. Pri poslednej a najťažšej prekážke vo finále, však podľahol skvele hrajúcemu Máriovi Bartalovi z Kútov 1:3. Ivan obsadil teda veľmi pekné 2.miesto, gratulujeme! Veľkú smolu zažila jeho tímová spoluhráčka Pavlína Rajtoková, ktorá výborne rozohrala svoju skupinu, avšak ani dve výhry jej nestačili, ba dokonca na postup zo skupiny jej chýbali len neuveriteľné 2loptičky. Aj takýto vie byť šport… Všetkým hráčom ďakujeme za vzornú reprezentáciu.