Školská liga

Všetci víťazi 3.kola školskej ligy v Malackách
4.ročník
3.ročník
2.ročník
1.ročník

Výsledky:

3.TURNAJA ŠKOLSKEJ STOLNOTENISOVEJ LIGY V MALACKÁCH

Počet účastníkov: 47

Dátum konania: 25.6.2019

1.ročník:

1.miesto František Čermák ZŠ Štúrova Malacky

2.miesto Milan Adamec ZŠ Záhorácka Malacky

3.miesto Adam Ondriáš ZŠ Štúrova Malacky

2.ročník:

1.miesto Denis Egl ZŠ Cirkevná Malacky

2.miesto Marek Išunin ZŠ Štúrova Malacky

3.miesto Martin Sloboda ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

3.ročník:

1.miesto Kristína Hanzalíková ZŠ Štúrova Malacky

2.miesto Martin Makyta ZŠ Štúrova Malacky

3.miesto Jakub Vrlák ZŠ Cirkevná Malacky

4.ročník:

1.miesto Samuel Bednárik ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

2.miesto Patrik Lúčan ZŠ Štúrova Malacky

3.miesto Adam Boškovič ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

Turnaj – registrovaní hráči MSK Malaciek:

1.miesto Tobiáš Dobrovodský

2.miesto Jonáš Tomša

3.-4.miesto Tomáš Danihel a Matúš Uller

Všetci víťazi 2.kola školskej ligy v Malackách
4.ročník
3.ročník
2.ročník
1.ročník

Výsledky:

2.TURNAJA ŠKOLSKEJ STOLNOTENISOVEJ LIGY V MALACKÁCH

Počet účastníkov: 40

Dátum konania: 18.06.2019

1.ročník:

1.miesto Adam Ondriáš ZŠ Štúrova Malacky

2.miesto František Čermák ZŠ Štúrova Malacky

3.miesto Patrik Lím ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

2.ročník:

1.miesto Jakub Kožuch ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

2.miesto Adam Štovka ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

3.miesto Michal Havlík ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

3.ročník:

1.miesto Kristína Hanzalíková ZŠ Štúrova Malacky

2.miesto Martin Makyta ZŠ Štúrova Malacky

3.miesto Tomáš Marek ZŠ Štúrova Malacky

4.ročník:

1.miesto Peter Poláček ZŠ Cirkevná Malacky

2.miesto Adam Boškovič ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

3.miesto Samuel Baliga ZŠ Cirkevná Malacky

Turnaj – registrovaní hráči MSK Malacky:

1.miesto Veronika Stúpalová

2.miesto Matej Teker

3.-4.miesto Erika Stúpalová a Oliver Sloboda

Všetci víťazi 1.kola školskej ligy v Malackách
4.ročník
3.ročník
2.ročník
1.ročník

Výsledky: 

1.TURNAJA ŠKOLSKEJ STOLNOTENISOVEJ LIGY V MALACKÁCH

Počet účastníkov: 51

Dátum konania: 23.5.2019

1.ročník:

1.miesto Adam Ondriáš – ZŠ Štúrova Malacky

2.miesto Filip Sivák – ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

3.miesto Ferko Čermák – ZŠ Štúrova Malacky

2.ročník:

1.miesto Lukáš Noris – ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

2.miesto Karin Koreničová – ZŠ Štúrova Malacky

3.miesto Viktória Vozárová – ZŠ F. Assiského Malacky

3.ročník:

1.miesto Kristína Hanzalíková – ZŠ Štúrova Malacky

2.miesto Richard Topor – ZŠ Štúrova Malacky

3.miesto Martin Chamraz – ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

4.ročník:

1.miesto Adam Boškovič – ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

2.miesto Patrik Lúčan – ZŠ Štúrova Malacky

3.miesto Dominik Dóczi – ZŠ Dr. J. Dérera Malacky

Poobede prebehol turnaj registrovaných detí MSK Malaciek.

Výsledky:

1.miesto Erika Stúpalová

2.miesto Matej Teker

3.-4.miesto Veronika Stúpalová a Tobiáš Dobrovodský